0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Sampdoria
۲
۰
AC Fiorentina
inprogress
۲۱:۰۰
  Iran Azadegan League
Saipa
۰
۰
Shahin
Finished
۱۹:۳۰
Shams Azar Qazvin
۰
۰
Malavan
Finished
۱۹:۳۰
Kheybar Khorramabad
۲
۰
Rayka Babol FC
Finished
۱۹:۳۰
Esteghlal Molasani
۶
۱
Machine Sazi FC
Finished
۱۹:۳۰
Pars Jonoubi Jam
۳
۱
Qashqai Shiraz
Finished
۱۹:۳۰
Shahrdari Astara
۲
۰
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۹:۳۰
Mes Kerman FC
۱
۰
FC Vista Turbine
Finished
۱۹:۳۰
Khoosheh Talai
۱
۱
Arman Gohar
Finished
۱۹:۳۰
Mes Shahr-e Babak
۱
۰
Shahrdari Hamedan
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Super Lig
Galatasaray SK
۱
۱
Adana Demirspor
inprogress
۲۱:۳۰
Caykur Rizespor
۱
۱
Sivasspor
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovenia Prva liga
FC Koper
۱
۳
Radomlje
Finished
۲۰:۰۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۰
۱
Tromso IL
inprogress
۲۰:۳۰
Rosenborg BK
۳
۰
Sandefjord
inprogress
۲۰:۳۰
Viking Stavanger
۱
۰
Jerv
inprogress
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۰
۲
Molde FK
inprogress
۲۰:۳۰
Odds Ballklubb
۰
۴
FK Haugesund
inprogress
۲۰:۳۰
Lillestrom SK
۱
۰
Sarpsborg 08
inprogress
۲۰:۳۰
Valerenga IF Oslo
-
-
Ham-Kam
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Kristiansund BK
۰
۳
Stromsgodset IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Asia Southeast Asian Games U23
Malaysia U23
۲
۲
Cambodia U23
Finished
۱۳:۳۰
Laos U23
۰
۱
Thailand U23
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie A
Avai
۱
۲
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo RJ
۳
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۱:۳۰
Coritiba FBC
۱
۰
America Mg
Finished
۰۱:۰۰
Goias EC
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۰
۱
Cruz Azul
Finished
۰۵:۳۵
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۱
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۱:۳۰
Jimma Aba Jifar
۰
۱
Saint George
Finished
۱۷:۳۰
  Ecuador Serie A
Barcelona SC Guayaquil
۱
۱
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
Orense SC
۲
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۱:۰۰
  Bangladesh Championship League
Dhaka Wanderers Club
۰
۱
Agrani Bank Ltd SC
Finished
۱۶:۴۵
Fakirapool Young Mens Club
۲
۱
Kawran Bazar Progoti
Finished
۱۴:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFK Botev Vratsa
۰
۰
Tsarsko Selo 2015
Finished
۱۹:۰۰
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
inprogress
۲۱:۳۰
  Tanzania Premier League
Prisons
۰
۱
Kagera Sugar
Finished
۱۷:۳۰
Ruvu Shooting
۱
۱
KMC FC
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Argentina Youth League
CA Brown de Adrogue U20
۲
۳
Quilmes U20
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division
SK Brann Bergen
۳
۰
Sandnes Ulf
inprogress
۲۰:۳۰
Stabaek
۱
۱
Grorud
inprogress
۲۰:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۰
Skeid Oslo
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark Superliga
Silkeborg IF
۰
۱
FC Midtjylland
inprogress
۲۱:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Vozdovac
۰
۰
Partizan Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  El Salvador Primera Division
Alianza FC
۲
۱
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۱:۴۵
CD Platense Zacatecoluca
۲
۱
C.D. FAS
Finished
۰۱:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Linkopings FC (W)
۰
۰
Djurgardens IF FF (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Rosengard (W)
۱
۰
KIF Orebro (W)
inprogress
۲۱:۳۰
BK Hacken (W)
۰
۱
IFK Kalmar (W)
inprogress
۲۱:۳۰
AIK (W)
۰
۱
Brommapojkarna (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Hammarby IF DFF (W)
۰
۱
Kristianstads DFF (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Djurgardens IF
۱
۰
Malmo FF
inprogress
۲۱:۴۰
  Brazil Serie D Group 3
Retro FC Brasil
۱
۱
Afogados
Finished
۰۲:۰۰
Icasa
۲
۲
Sousa EC
Finished
۰۰:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Racing Club de Montevideo
۱
۰
Rampla Juniors
Finished
۰۲:۴۵
Juventud Piedras
۰
۰
CA Progreso
inprogress
۲۰:۳۰
Uruguay Montevideo
۰
۰
Sud America
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Portugal Primeira Liga
Vitoria Guimaraes
۵
۰
Gil Vicente
Finished
۰۰:۰۰
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۲
۳
CS Herediano
Finished
۰۱:۳۰
AD Municipal Grecia
۰
۰
Deportivo Saprissa
inprogress
۰۱:۳۰
Santos de Guapiles
۲
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۳:۴۵
ADR Jicaral
۴
۳
CS Cartagines
Finished
۰۱:۳۰
Guadalupe FC
۰
۰
AD Guanacasteca
Finished
۰۱:۳۰
AD San Carlos
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۱:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۰
Radnik Bijeljina
inprogress
۲۱:۵۱
  United States MLS
Seattle Sounders
۳
۱
Minnesota United
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL Championship
Phoenix Rising
۱
۵
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۶:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Taraz Reserves
۱
۲
Khan Tengri FC
Finished
۱۴:۳۰
SD Family
۴
۰
FK Aksu Reserves
Finished
۱۲:۳۰
  Jamaica Premier League
Amett Gardens
۱
۰
Dunbeholden FC
Finished
۰۰:۳۰
Harbour View FC
۰
۰
Humble Lions FC
Finished
۰۲:۴۵
  Honduras Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۰
۱
Motagua
Finished
۰۳:۳۰
  Iran 2nd Division
Payam Mashhad
۰
۰
Shahrdari Bandar Abbas
inprogress
۱۹:۴۵
Shohada Razakan
۲
۱
Naft Gachsaran
Finished
۱۹:۴۵
  Egypt Premier League
Ghazl Al Mehalla
۱
۰
El Sharqia Dokhan
inprogress
۲۱:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۰
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۲:۴۰
Club Atletico Mitre
۰
۳
Chacarita Juniors
Finished
۰۰:۴۰
Independiente Rivadavia
۱
۰
Atletico de Rafaela
Finished
۰۰:۳۰
Estudiantes Rio Cuarto
۲
۱
CA San Telmo
Finished
۰۰:۰۰
Nueva Chicago
-
-
Atlanta
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Atletico Alvarado
۰
۳
CA Chaco For Ever
Finished
۰۰:۰۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Racing Club Aruba
۳
۱
SV Britannia
Finished
۰۴:۳۰
SV Dakota
۱
۰
SV La Fama
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۳
۰
Northbridge Bulls U20
Finished
۱۳:۳۰
  Mongolia First League
DMU
۳
۲
Khad FC
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Moss
۱
۰
Oern-Horten
inprogress
۲۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
New York City FC II
۰
۱
Columbus Crew II
Finished
۰۰:۳۰
San Jose Earthquakes II
۷
۱
Colorado Rapids II
Finished
۰۷:۰۰
Chicago Fire FC II
۳
۱
FC Cincinnati II
Finished
۰۲:۳۰
Portland Timbers II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۶:۳۰
Tacoma Defiance
۲
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۶:۳۰
  Chile Tercera Division
Colchagua CD
۱
۰
Deportivo Provincial Ranco
Finished
۰۰:۳۰
  India Delhi Senior Division
Delhi Tigers
۱
۲
Frontier FC
Finished
۱۳:۳۰
  Croatia 2. HNL
NK Osijek II
۰
۱
Kustosija
Finished
۲۰:۰۰
  Cyprus 1. Division
AEL Limassol
۲
۱
Doxa Katokopias
inprogress
۲۰:۳۰
Olympiakos Nicosia FC
۱
۱
Ethnikos Achnas FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۱
۲
Kiffen
inprogress
۲۰:۳۰
  Poland 1. Division
Gornik Polkowice
۲
۰
Resovia Rzeszow
inprogress
۲۰:۳۰
  Guatemala Primera Division
Xinabajul
۱
۰
Deportivo San Pedro
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Mixco
۳
۲
Deportivo Marquense
Finished
۰۴:۳۰
  Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci
۰
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۰۰
Sport Huancayo
۳
۳
Cienciano Cusco
Finished
۰۳:۳۰
FC Carlos Stein
۰
۰
Atletico Grau
inprogress
۲۰:۳۰
  Slovenia U19 League
ND Ilirija U19
۴
۰
NK Domzale U19
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Elva
۱
۰
Viimsi JK
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark U21 Ligaen
Avarta U21
۱
۰
Hvidovre U21
inprogress
۲۱:۳۰
Vanlose U21
۲
۰
Frederikssund IK U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Segunda Division
Sport Chavelines Juniors
۱
۰
Molinos El Pirata
Finished
۰۱:۰۰
Cusco FC
۲
۱
Los Chankas CYC
Finished
۰۰:۳۰
Alianza Universidad
۱
۳
Union Huaral
Finished
۰۰:۳۰
  Russia FNL
FK Spartak Moscow II
۳
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۷:۳۰
  Georgia National League 2
FC Merani Martvili
۴
۲
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
FK Zugdidi
۰
۰
Shevardeni
Finished
۱۷:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Delta Queens (W)
۰
۰
Edo Queens (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Bayelsa Queens FC (W)
۲
۱
Rivers Angels (W)
Finished
۱۲:۵۰
  Morocco Botola Pro
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۱
۱
Ittihad Riadhi de Tanger
inprogress
۲۱:۴۵
  Vietnam 2. Division
Hoa Binh
۳
۲
Quang Nam II
Finished
۱۳:۰۰
PVF
۰
۰
Kon Tum
inprogress
۱۴:۳۰
  Uzbekistan Super League
FC Olimpik Tashkent
۰
۳
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۸:۳۰
Olmaliq AGMK
۰
۰
FC Bunyodkor
Finished
۱۸:۳۰
  Senegal Senegal Ligue 2
ASC Wallidaan
۱
۲
Jamono Fatick
inprogress
۲۰:۰۰
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Norway U19 (W)
۱
۰
Austria U19 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Cambodia Cup
Phnom Penh Crown
۳
۱
Boeung Ket FC
Finished
۱۶:۰۰
  Panama Liga Prom
SD Atletico Nacional
۰
۲
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۱:۰۰
  United States USL League One
Charlotte Independence
۲
۱
FC Tucson
Finished
۰۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Kongsvinger 2
۱
۱
Raufoss 2
inprogress
۲۰:۳۰
Floro SK
۲
۰
Foerde
inprogress
۲۰:۳۰
  Armenia Premier League
FC Noah Artsakh
۳
۳
Noravank
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera A Women
Comunicaciones (W)
۲
۷
Rosario Central (W)
Finished
۱۸:۳۰
Villa San Carlos (W)
-
-
El Porvenir (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
Kara-Balta
۱
۱
FC Talant
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Serie C
Remo PA
۳
۱
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
Sao Jose PA
۲
۰
Paysandu
Finished
۰۲:۳۰
Volta Redonda
۳
۱
Brasil de Pelotas
Finished
۰۱:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Bodrumspor
۱
۰
Eylul Belediye Sivas
Finished
۱۷:۳۰
Amedspor SK
۰
۰
Tarsus Idman Yurdu
inprogress
۲۱:۳۰
Karacabey Belediyespor
۰
۰
Isparta 32 Spor
inprogress
۲۱:۳۰
Hekimoglu Trabzon
۰
۲
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۷:۰۰
  Lithuania I Lyga
Vilnius FK Zalgiris B
۱
۲
FA Siauliai B
Finished
۱۹:۳۰
Banga Gargzdai II
۲
۲
FK Panevezys II
inprogress
۲۰:۳۰
  United States NWSL
San Diego Wave (W)
۲
۱
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۱:۳۰
Washington Spirit (W)
۰
۱
Angel City FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Mandalskameratene
۱
۱
Vindbjart FK Vennesla
inprogress
۲۱:۰۰
Follo Fotball Ski
۳
۲
Start 2
inprogress
۲۰:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
FC Academica Clinceni
۰
۰
FC Botosani
inprogress
۲۲:۰۰
CS Dacia Mioveni
۰
۰
Rapid Bucuresti
inprogress
۲۲:۰۰
FC U Craiova 1948
۰
۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۲۲:۰۰
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۴
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
Sportivo Ameliano
۱
۳
Libertad Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
  United States NPSL
Irving City
۱
۱
Denton Diablos FC
Finished
۰۳:۳۰
Miami United FC
۱
۲
Miami Beach CF
Finished
۰۱:۳۰
  Chile Primera Division
Huachipato
۱
۳
Nublense
Finished
۰۲:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Mazorqueros FC
۲
۴
Alacranes de Durango
Finished
۰۲:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Llaneros (W)
۰
۶
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۳۰
Junior (W)
۲
۴
America de Cali (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Atletico La Cruz
۲
۱
Angostura FC
Finished
۰۱:۳۰
Llaneros de Guanare
۰
۱
Real Frontera
Finished
۰۰:۳۰
  Denmark Reserve League
Sonderjyske Reserves
۱
۲
Viborg FF Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۱
۲
Stromsgodset IF II
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Regional League
Club Deportivo La Chalaca
۴
۱
Molino Viejo
Finished
۱۹:۳۰
Lula FC
۱
۰
Medellin City FC
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
IK Oddevold
۰
۰
Ljungskile SK
inprogress
۲۱:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Netanya
۰
۰
Hapoel Tel-Aviv
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۰
Maccabi Haifa FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
۰
۰
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۲:۰۰
  Venezuela Primera Division
Zulia FC
۳
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۱:۴۵
  United States USL League Two
Charlotte Independence II
۱
۲
Charlotte Eagles
Finished
۰۳:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Walter Ferreti
۰
۲
Diriangen FC
Finished
۰۵:۳۰
  Bulgaria B PFG
FK CSKA 1948 II
۰
۰
Botev Plovdiv II
Finished
۱۹:۳۰
  Philippines PFL Cup
Kaya FC
۰
۰
Stallions FC
Finished
۱۳:۳۰
Dynamic Herb Cebu FC
۰
۰
United City FC
inprogress
۱۷:۱۵
  United States NISA
ASC San Diego
۱
۰
LA Force
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CA Ituzaingo
۲
۲
CA Los Andes
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D Group 1
Amazonas FC
۲
۲
Sao Raimundo AM
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Sportivo Belgrano
۰
۰
Racing de Cordoba
Finished
۰۰:۰۰
Central Norte
۱
۰
Juventud Antoniana
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera A
America de Cali
۱
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۴:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
IFK Norrkoping U21
۴
۰
GIF Sundsvall U21
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Segunda Division
General Velasquez
۳
۰
Deportes Limache
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Esmac PA (W)
-
-
Real Brasilia FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mali Premiere Division
Lafia Club de Bamako
۰
۰
US Bougouba
inprogress
۲۰:۳۰
  Israel Division 1 Women
Hapoel Marmorek (W)
۲
۰
Maccabi Emek Hefer (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Nepal C Division
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۱
Sports Academy Sangha
Finished
۱۱:۳۰
Jhapa FC
۰
۱
Raniban
Finished
۱۴:۴۵
  Paraguay Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۵
۱
Nacional-Humaita (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB II
SK Ajka Padragkut SE
-
-
Diosgyor VTK
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Latvia 3. Liga
Riga United FC
۰
۰
ASK Kadaga
inprogress
۲۱:۰۰
  Kuwait Emir Cup
Al-Salmiyah
۰
۰
Kazma
inprogress
۲۰:۴۰
  Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
۰
۰
Saburtalo
Finished
۱۹:۳۰
  Armenia First League
FC Shirak
۷
۰
FC Alashkert 2
Finished
۱۵:۳۰
BKMA Yerevan II
۵
۲
Pyunik 2
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Serie D Group 7
Portuguesa RJ
۱
۱
Nova Iguacu FC
Finished
۰۰:۳۰
  Cuba Campeonato Nacional
Santiago de Cuba
۷
۰
FC Artemisa
Finished
۰۰:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Valour FC
۱
۰
York United FC
Finished
۰۱:۳۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۱
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۴:۰۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Caykur Rizespor U19
۵
۲
Sivasspor U19
Finished
۱۳:۳۰
  Russia FNL 2, Group 1
SKA Rostov
۲
۲
FK Biolog Novokubansk
Finished
۱۸:۳۰
FC Tuapse
۰
۵
Legion Dinamo Makhachkala
Finished
۱۴:۳۰
Alaniya 2 Vladikavkaz
۱
۲
Druzhba Maikop
Finished
۱۵:۳۰
Rotor Volgograd II
۲
۲
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۷:۳۰
Legion Dinamo Makhachkala
۱
۰
FK Spartak Nalchik
Finished
۱۸:۰۰
FC Forte Taganrog
۲
۳
FC Chayka
Finished
۱۸:۰۰
Kuban Holding
۱
۰
Anzhi Makhachkala
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Stavropol
۳
۱
FC Yessentuki
Finished
۱۹:۳۰
  Bahrain Premier League
Sitra
۰
۰
Malkiya Club
inprogress
۲۰:۳۰
Budaiya
۰
۰
Al Hidd
inprogress
۲۰:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Jarabacoa FC
۴
۰
San Cristobal
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Estudiantes
۳
۱
Club Cipolletti
Finished
۰۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
Chertanovo Moscow
۰
۰
Baltika-2
Finished
۱۴:۳۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۰
FK Leningradets
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۲
Olimpia Asuncion Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Reserve League
Neman Grodno Reserves
۲
۰
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Isloch Reserves
۲
۰
Slavia Mozyr Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Landesliga
Austria Klagenfurt
۰
۰
Annabichler SV
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید