0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Juventus FC
۱
۰
SS Lazio
inprogress
۲۳:۱۵
Sampdoria
۴
۱
AC Fiorentina
Finished
۲۱:۰۰
  England Premier League
Newcastle United FC
۰
۰
Arsenal
inprogress
۲۳:۳۰
  Iran Azadegan League
Saipa
۰
۰
Shahin
Finished
۱۹:۳۰
Shams Azar Qazvin
۰
۰
Malavan
Finished
۱۹:۳۰
Kheybar Khorramabad
۲
۰
Rayka Babol FC
Finished
۱۹:۳۰
Esteghlal Molasani
۶
۱
Machine Sazi FC
Finished
۱۹:۳۰
Pars Jonoubi Jam
۳
۱
Qashqai Shiraz
Finished
۱۹:۳۰
Shahrdari Astara
۲
۰
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۹:۳۰
Mes Kerman FC
۱
۰
FC Vista Turbine
Finished
۱۹:۳۰
Khoosheh Talai
۱
۱
Arman Gohar
Finished
۱۹:۳۰
Mes Shahr-e Babak
۱
۰
Shahrdari Hamedan
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Super Lig
Galatasaray SK
۳
۲
Adana Demirspor
Finished
۲۱:۳۰
Caykur Rizespor
۱
۲
Sivasspor
Finished
۲۱:۳۰
  England Championship
Huddersfield Town
۰
۰
Luton Town
inprogress
۲۳:۱۵
  Spain Segunda Division
Real Oviedo
۰
۰
Real Zaragoza
inprogress
۲۳:۳۰
  Slovenia Prva liga
FC Koper
۱
۳
Radomlje
Finished
۲۰:۰۰
  Asia Southeast Asian Games U23
Malaysia U23
۲
۲
Cambodia U23
Finished
۱۳:۳۰
Laos U23
۰
۱
Thailand U23
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie A
Avai
۱
۲
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo RJ
۳
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۱:۳۰
Coritiba FBC
۱
۰
America Mg
Finished
۰۱:۰۰
Goias EC
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۱
۱
Tromso IL
Finished
۲۰:۳۰
Valerenga IF Oslo
۰
۱
Ham-Kam
inprogress
۲۲:۳۰
Rosenborg BK
۳
۰
Sandefjord
Finished
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۰
۲
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Odds Ballklubb
۰
۴
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Viking Stavanger
۳
۰
Jerv
Finished
۲۰:۳۰
Kristiansund BK
۰
۳
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Lillestrom SK
۱
۰
Sarpsborg 08
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۰
۱
Cruz Azul
Finished
۰۵:۳۵
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۱
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۱:۳۰
Jimma Aba Jifar
۰
۱
Saint George
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
KR Reykjavik
-
-
Keflavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Vikingur Reykjavik
-
-
Breidablik Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Leiknir Reykjavik
-
-
Fram Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Romania Liga I Relegation Group
CS Dacia Mioveni
۲
۱
Rapid Bucuresti
inprogress
۲۲:۰۰
FC Academica Clinceni
۰
۳
FC Botosani
inprogress
۲۲:۰۰
FC U Craiova 1948
۰
۴
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۲۲:۰۰
  Ecuador Serie A
Barcelona SC Guayaquil
۱
۱
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
Orense SC
۲
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۱:۰۰
  Norway 1. Division
Stabaek
۱
۱
Grorud
Finished
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
۳
۰
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۰
Skeid Oslo
Finished
۲۰:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFK Botev Vratsa
۰
۰
Tsarsko Selo 2015
Finished
۱۹:۰۰
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۲۱:۳۰
  Bangladesh Championship League
Dhaka Wanderers Club
۰
۱
Agrani Bank Ltd SC
Finished
۱۶:۴۵
Fakirapool Young Mens Club
۲
۱
Kawran Bazar Progoti
Finished
۱۴:۳۰
  Tanzania Premier League
Prisons
۰
۱
Kagera Sugar
Finished
۱۷:۳۰
Ruvu Shooting
۱
۱
KMC FC
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Vozdovac
۰
۲
Partizan Belgrade
inprogress
۲۳:۰۰
  Argentina Argentina Youth League
CA Brown de Adrogue U20
۲
۳
Quilmes U20
Finished
۱۶:۳۰
  Egypt Premier League
Smouha
۰
۰
Al Masry Club
inprogress
۲۳:۳۰
Ghazl Al Mehalla
۱
۰
El Sharqia Dokhan
Finished
۲۱:۰۰
  Denmark Superliga
Silkeborg IF
۱
۴
FC Midtjylland
Finished
۲۱:۳۰
  Morocco Botola Pro
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۲
۲
Ittihad Riadhi de Tanger
inprogress
۲۱:۴۵
  El Salvador Primera Division
Alianza FC
۲
۱
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۱:۴۵
CD Platense Zacatecoluca
۲
۱
C.D. FAS
Finished
۰۱:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Djurgardens IF
۴
۰
Malmo FF
Finished
۲۱:۴۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۱
Radnik Bijeljina
inprogress
۲۱:۵۱
  Brazil Serie D Group 3
Retro FC Brasil
۱
۱
Afogados
Finished
۰۲:۰۰
Icasa
۲
۲
Sousa EC
Finished
۰۰:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Racing Club de Montevideo
۱
۰
Rampla Juniors
Finished
۰۲:۴۵
Uruguay Montevideo
۱
۱
Sud America
inprogress
۲۲:۴۵
Juventud Piedras
۰
۰
CA Progreso
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Linkopings FC (W)
۲
۱
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۲۱:۳۰
AIK (W)
۰
۲
Brommapojkarna (W)
Finished
۲۱:۳۰
Rosengard (W)
۲
۰
KIF Orebro (W)
Finished
۲۱:۳۰
BK Hacken (W)
۳
۱
IFK Kalmar (W)
Finished
۲۱:۳۰
Hammarby IF DFF (W)
۰
۲
Kristianstads DFF (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
IK Oddevold
۰
۰
Ljungskile SK
Finished
۲۱:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Vitoria Guimaraes
۵
۰
Gil Vicente
Finished
۰۰:۰۰
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۲
۳
CS Herediano
Finished
۰۱:۳۰
AD Municipal Grecia
۲
۳
Deportivo Saprissa
Finished
۰۱:۳۰
Santos de Guapiles
۲
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۳:۴۵
ADR Jicaral
۴
۳
CS Cartagines
Finished
۰۱:۳۰
Guadalupe FC
۰
۰
AD Guanacasteca
Finished
۰۱:۳۰
AD San Carlos
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۱:۳۰
  United States MLS
Seattle Sounders
۳
۱
Minnesota United
Finished
۰۰:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
Taraz Reserves
۱
۲
Khan Tengri FC
Finished
۱۴:۳۰
SD Family
۴
۰
FK Aksu Reserves
Finished
۱۲:۳۰
  United States USL Championship
Phoenix Rising
۱
۵
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Mandalskameratene
۲
۲
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۲۱:۰۰
Follo Fotball Ski
۳
۲
Start 2
Finished
۲۰:۳۰
  Jamaica Premier League
Amett Gardens
۱
۰
Dunbeholden FC
Finished
۰۰:۳۰
Harbour View FC
۰
۰
Humble Lions FC
Finished
۰۲:۴۵
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Netanya
۰
۰
Hapoel Tel-Aviv
inprogress
۲۲:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
۱
۱
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۰
Maccabi Haifa FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Honduras Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۰
۱
Motagua
Finished
۰۳:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Amedspor SK
۰
۰
Tarsus Idman Yurdu
inprogress
۲۱:۳۰
Bodrumspor
۱
۰
Eylul Belediye Sivas
Finished
۱۷:۳۰
Hekimoglu Trabzon
۰
۲
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۷:۰۰
Karacabey Belediyespor
۲
۱
Isparta 32 Spor
Finished
۲۱:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Moss
۱
۰
Oern-Horten
Finished
۲۰:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Delta Queens (W)
۰
۰
Edo Queens (W)
Finished
۱۹:۳۰
Bayelsa Queens FC (W)
۲
۱
Rivers Angels (W)
Finished
۱۲:۵۰
  Iran 2nd Division
Payam Mashhad
۰
۰
Shahrdari Bandar Abbas
Finished
۱۹:۴۵
Shohada Razakan
۲
۱
Naft Gachsaran
Finished
۱۹:۴۵
  Argentina Primera B Nacional
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۰
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۲:۴۰
Nueva Chicago
۱
۰
Atlanta
inprogress
۲۲:۳۰
Club Atletico Mitre
۰
۳
Chacarita Juniors
Finished
۰۰:۴۰
Independiente Rivadavia
۱
۰
Atletico de Rafaela
Finished
۰۰:۳۰
Estudiantes Rio Cuarto
۲
۱
CA San Telmo
Finished
۰۰:۰۰
Club Atletico Alvarado
۰
۳
CA Chaco For Ever
Finished
۰۰:۰۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Racing Club Aruba
۳
۱
SV Britannia
Finished
۰۴:۳۰
SV Dakota
۱
۰
SV La Fama
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۳
۰
Northbridge Bulls U20
Finished
۱۳:۳۰
  Mongolia First League
DMU
۳
۲
Khad FC
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Elva
۱
۰
Viimsi JK
Finished
۲۰:۳۰
  Cyprus 1. Division
AEL Limassol
۳
۱
Doxa Katokopias
Finished
۲۰:۳۰
Olympiakos Nicosia FC
۱
۱
Ethnikos Achnas FC
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۲
۲
Kiffen
Finished
۲۰:۳۰
  United States MLS Next Pro League
New York City FC II
۰
۱
Columbus Crew II
Finished
۰۰:۳۰
San Jose Earthquakes II
۷
۱
Colorado Rapids II
Finished
۰۷:۰۰
Chicago Fire FC II
۳
۱
FC Cincinnati II
Finished
۰۲:۳۰
Portland Timbers II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۶:۳۰
Tacoma Defiance
۲
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۶:۳۰
  Croatia 2. HNL
NK Osijek II
۰
۱
Kustosija
Finished
۲۰:۰۰
  India Delhi Senior Division
Delhi Tigers
۱
۲
Frontier FC
Finished
۱۳:۳۰
  Chile Tercera Division
Colchagua CD
۱
۰
Deportivo Provincial Ranco
Finished
۰۰:۳۰
  Guatemala Primera Division
Xinabajul
۱
۰
Deportivo San Pedro
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Mixco
۳
۲
Deportivo Marquense
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera D
Centro Espanyol
۰
۰
Deportivo Muniz
inprogress
۲۳:۰۰
  Brazil Goiano U20
Aparecidense U20
۰
۰
Bela Vista U20
inprogress
۲۳:۰۰
  Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci
۰
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۰۰
Sport Huancayo
۳
۳
Cienciano Cusco
Finished
۰۳:۳۰
FC Carlos Stein
۰
۰
Atletico Grau
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia U19 League
ND Ilirija U19
۴
۰
NK Domzale U19
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Kongsvinger 2
۲
۲
Raufoss 2
Finished
۲۰:۳۰
Floro SK
۲
۰
Foerde
Finished
۲۰:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Norway U19 (W)
۱
۰
Austria U19 (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Hungary NB II
SK Ajka Padragkut SE
۰
۰
Diosgyor VTK
inprogress
۲۲:۳۰
  Poland 1. Division
Gornik Polkowice
۳
۰
Resovia Rzeszow
Finished
۲۰:۳۰
  Georgia National League 2
FC Merani Martvili
۴
۲
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
FK Zugdidi
۰
۰
Shevardeni
Finished
۱۷:۳۰
  Russia FNL
FK Spartak Moscow II
۳
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Segunda Division
Sport Chavelines Juniors
۱
۰
Molinos El Pirata
Finished
۰۱:۰۰
Cusco FC
۲
۱
Los Chankas CYC
Finished
۰۰:۳۰
Alianza Universidad
۱
۳
Union Huaral
Finished
۰۰:۳۰
  Vietnam 2. Division
Hoa Binh
۳
۲
Quang Nam II
Finished
۱۳:۰۰
PVF
۰
۰
Kon Tum
inprogress
۱۴:۳۰
  Uzbekistan Super League
FC Olimpik Tashkent
۰
۳
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۸:۳۰
Olmaliq AGMK
۰
۰
FC Bunyodkor
Finished
۱۸:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Glenville
۲
۰
St. Patricks Cyfc
inprogress
۲۲:۳۰
  Panama Liga Prom
SD Atletico Nacional
۰
۲
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۱:۰۰
  Cambodia Cup
Phnom Penh Crown
۳
۱
Boeung Ket FC
Finished
۱۶:۰۰
  Ireland 1. Division
Treaty United
۰
۰
Longford Town
inprogress
۲۳:۱۵
  United States USL League One
Charlotte Independence
۲
۱
FC Tucson
Finished
۰۲:۳۰
  Latvia 3. Liga
Riga United FC
۱
۱
ASK Kadaga
Finished
۲۱:۰۰
  Uruguay Reserve League
CA Penarol Reserves
۱
۰
Montevideo Wanderers Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Nacional de Montevideo Reserves
۲
۱
Atletico Fenix Montevideo Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Cerrito Reserves
۱
۱
Torque Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Danubio Reserve
۰
۰
Cerro Largo Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Armenia Premier League
FC Noah Artsakh
۳
۳
Noravank
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera A Women
Comunicaciones (W)
۲
۷
Rosario Central (W)
Finished
۱۸:۳۰
Villa San Carlos (W)
۰
۱
El Porvenir (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Denmark U21 Ligaen
Vanlose U21
۶
۰
Frederikssund IK U21
Finished
۲۱:۳۰
Avarta U21
۲
۱
Hvidovre U21
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Gremio RS (W)
۰
۰
Ferroviaria (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Esmac PA (W)
۰
۱
Real Brasilia FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
Kara-Balta
۱
۱
FC Talant
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Serie C
Remo PA
۳
۱
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
Sao Jose PA
۲
۰
Paysandu
Finished
۰۲:۳۰
Volta Redonda
۳
۱
Brasil de Pelotas
Finished
۰۱:۳۰
  Lithuania I Lyga
Vilnius FK Zalgiris B
۱
۲
FA Siauliai B
Finished
۱۹:۳۰
Banga Gargzdai II
۳
۲
FK Panevezys II
Finished
۲۰:۳۰
  Mali Premiere Division
Afrique Football Elite
۱
۰
AS Bakaridjan de Barouéli
inprogress
۲۳:۳۰
Lafia Club de Bamako
۱
۰
US Bougouba
Finished
۲۰:۳۰
  United States NWSL
San Diego Wave (W)
۲
۱
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۱:۳۰
Washington Spirit (W)
۰
۱
Angel City FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Israel Division 1 Women
Hapoel Marmorek (W)
۲
۰
Maccabi Emek Hefer (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Llaneros (W)
۰
۶
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۳۰
Junior (W)
۲
۴
America de Cali (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Mazorqueros FC
۲
۴
Alacranes de Durango
Finished
۰۲:۰۰
  Chile Primera Division
Huachipato
۱
۳
Nublense
Finished
۰۲:۰۰
  United States NPSL
Irving City
۱
۱
Denton Diablos FC
Finished
۰۳:۳۰
Miami United FC
۱
۲
Miami Beach CF
Finished
۰۱:۳۰
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۴
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
Sportivo Ameliano
۱
۳
Libertad Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Atletico La Cruz
۲
۱
Angostura FC
Finished
۰۱:۳۰
Llaneros de Guanare
۰
۱
Real Frontera
Finished
۰۰:۳۰
  Denmark Reserve League
Sonderjyske Reserves
۱
۲
Viborg FF Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۱
۲
Stromsgodset IF II
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Regional League
Club Deportivo La Chalaca
۴
۱
Molino Viejo
Finished
۱۹:۳۰
Lula FC
۱
۰
Medellin City FC
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria B PFG
FK CSKA 1948 II
۰
۰
Botev Plovdiv II
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL League Two
Charlotte Independence II
۱
۲
Charlotte Eagles
Finished
۰۳:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Walter Ferreti
۰
۲
Diriangen FC
Finished
۰۵:۳۰
  Venezuela Primera Division
Zulia FC
۳
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۱:۴۵
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Sportivo Belgrano
۰
۰
Racing de Cordoba
Finished
۰۰:۰۰
Central Norte
۱
۰
Juventud Antoniana
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie D Group 1
Amazonas FC
۲
۲
Sao Raimundo AM
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CA Ituzaingo
۲
۲
CA Los Andes
Finished
۰۱:۳۰
  United States NISA
ASC San Diego
۱
۰
LA Force
Finished
۰۳:۳۰
  Philippines PFL Cup
Kaya FC
۰
۰
Stallions FC
Finished
۱۳:۳۰
Dynamic Herb Cebu FC
۰
۰
United City FC
inprogress
۱۷:۱۵
  Paraguay Division Intermedia
Club General Martin Ledesma
۰
۰
Atyra FC
inprogress
۲۳:۳۰
  Colombia Primera A
America de Cali
۱
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۴:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
IFK Norrkoping U21
۴
۰
GIF Sundsvall U21
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Segunda Division
General Velasquez
۳
۰
Deportes Limache
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Carioca Serie C
Atletico Carioca
۰
۱
Belford Roxo FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Nepal C Division
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۱
Sports Academy Sangha
Finished
۱۱:۳۰
Jhapa FC
۰
۱
Raniban
Finished
۱۴:۴۵
  Paraguay Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۵
۱
Nacional-Humaita (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Kuwait Emir Cup
Al-Salmiyah
۰
۰
Kazma
inprogress
۲۰:۴۰
  Armenia First League
FC Shirak
۷
۰
FC Alashkert 2
Finished
۱۵:۳۰
BKMA Yerevan II
۵
۲
Pyunik 2
Finished
۱۵:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
۰
۰
Saburtalo
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Serie D Group 7
Portuguesa RJ
۱
۱
Nova Iguacu FC
Finished
۰۰:۳۰
  Senegal Senegal Ligue 2
ASC Wallidaan
۱
۲
Jamono Fatick
Finished
۲۰:۰۰
  Cuba Campeonato Nacional
Santiago de Cuba
۷
۰
FC Artemisa
Finished
۰۰:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Valour FC
۱
۰
York United FC
Finished
۰۱:۳۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۱
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۴:۰۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Caykur Rizespor U19
۵
۲
Sivasspor U19
Finished
۱۳:۳۰
  Russia FNL 2, Group 1
SKA Rostov
۲
۲
FK Biolog Novokubansk
Finished
۱۸:۳۰
FC Tuapse
۰
۵
Legion Dinamo Makhachkala
Finished
۱۴:۳۰
Alaniya 2 Vladikavkaz
۱
۲
Druzhba Maikop
Finished
۱۵:۳۰
Rotor Volgograd II
۲
۲
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۷:۳۰
Legion Dinamo Makhachkala
۱
۰
FK Spartak Nalchik
Finished
۱۸:۰۰
FC Forte Taganrog
۲
۳
FC Chayka
Finished
۱۸:۰۰
Kuban Holding
۱
۰
Anzhi Makhachkala
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Stavropol
۳
۱
FC Yessentuki
Finished
۱۹:۳۰
  Bahrain Premier League
Sitra
۰
۰
Malkiya Club
Finished
۲۰:۳۰
Budaiya
۰
۰
Al Hidd
Finished
۲۰:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Jarabacoa FC
۴
۰
San Cristobal
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Estudiantes
۳
۱
Club Cipolletti
Finished
۰۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
Chertanovo Moscow
۰
۰
Baltika-2
Finished
۱۴:۳۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۰
FK Leningradets
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۲
Olimpia Asuncion Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Reserve League
Neman Grodno Reserves
۲
۰
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Isloch Reserves
۲
۰
Slavia Mozyr Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Landesliga
Austria Klagenfurt
۲
۱
Annabichler SV
Finished
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید